Autoklimatizace

Provádíme servis speciální zástavby klimatizací u všech značek osobních, užitkových i nákladních vozidel.

Garance rychlé opravy a individuálního přístupu.

Servis klimatizací

Specializujeme se na prodej a montáž klimatizací do vozidel všech značek i typů. Nabízíme servis, opravy a plnění či výměnu náplně klimatizace pro osobní, užitkové a nákladní automobily včetně repase a přetěsnění kompresorů.

Díky naší spolehlivé diagnostice rychle rozpoznáme, o jakou se jedná závadu a jak ji co nejefektivněji odstranit. Běžné závady opravujeme do druhého dne, kdy jste nám váš vůz přistavili. Nezáleží na tom, zda je klimatizace originální nebo dostavěná. Opravujeme všechny druhy.

Montujeme také klimatizace do speciálních strojů a nezávislé klimatizace do nákladních vozidel. Nabízíme opravy vedení chladiva a kompresorů klimatizací. Poradíme si se závadami na chladicích trubkách, hadicích nebo přetěsnění.

Vyměníme spojky, ložiska či přítlačné talíře a mnoho náhradních dílů máme přímo skladem v našich nových prostorách firmy Klimacar s.r.o. Na objednání provedeme nezbytné testy a provedeme prevenci závad, jako je například nepříjemný únik chladiva. S klimatizacemi máme 20 let praxe.

Typický průběh opravy

Telefonická domluva
termínu opravy

Přistavení vašeho auta

Diagnostika závady
a návrh řešení

Oprava
a předání vozidla

Ke každé opravě přistupujeme individuálně a zodpovědně.