Servořízení

Opravujeme řízení osobních, užitkových i nákladních automobilů všech značek.

Servis řízení všech druhů vozidel

Provádíme generální opravy a repase servořízení nebo výměnu kapaliny, oleje či hadic. Opravujeme řízení osobních, užitkových i nákladních automobilů všech značek. U vašeho vozidla provedeme diagnostiku a velmi rychle odhalíme rozsah i povahu poškození. Běžná oprava a výměna standardních komponentů, které máme skladem, není časově náročná a zabere nanejvýš dva dny. V případě, že se jedná o složitější zákrok a je nutné počkat na objednávku speciální součástky, trvá oprava tři až pět dní.

Servis servořízení provádíme vždy podle individuálních potřeb zákazníka a více informací vám poskytneme na telefonu. Samozřejmou součástí opravy je také seřízení geometrie. Pokud máte dojem, že není s řízením vozu něco v pořádku, prohlídku neodkládejte. Jasným příznakem je například klepání volantu nebo slábnoucí posilovač řízení. V současné době jsou auta nepostradatelným pomocníkem, který by měl spolehlivě sloužit, a jízda v něm by měla být bezpečná.

Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám se vším poradíme a vysvětlíme, jak případné poruchy odstranit.

Opravy hřebenového řízení

Rychle a spolehlivě vyřešíme všechny problémy spojené s hřebenovým řízením. Provádíme kompletní repase hřebenových řízení pro osobní a užitková vozidla. Součástí repase je chromování hřebenových tyčí, výměna ložisek i těsniva a povrchová úprava. Repasujeme skříně řízení pro autobusy a nákladní vozidla. Kompletní repase zahrnuje chromování, výměnu ložisek, kuliček převodu a těsniva a samozřejmě povrchovou úpravu.

Provedeme pro vás také opravu servočerpadla a výměnu ložisek a těsniva. Firma Klimacar s.r.o. je spolehlivým partnerem pro váš vůz.

Typický průběh opravy

Telefonická domluva
termínu opravy

Přistavení auta
nebo provedení odtahu

Diagnostika závady
a návrh řešení

Oprava
a předání vozidla

Ke každé opravě přistupujeme individuálně a zodpovědně.