O nás

Naše historie a firemní hodnoty

Přes 20 let zkušeností

Firma KlimaCar s.r.o. byla založena v roce 1998. Od počátku fungovala jako autoservis se specializací na montáže a opravy klimatizací díky odbornému know-how jednoho ze zakladatelů. Po třech letech úspěšného působení na trhu jsme se rozhodli rozšířit naše pole působnosti na další oblasti.

Od roku 2001 se specializujeme také na opravy a montáže servořízení a servočeropadel. V současné době nabízíme našim klientům odborné montáže a opravy autoklimatizací, klimatizací pro speciální stroje, chladicích a mrazicích nástaveb a dalších speciálních chladicích zařízení. Do vozidel všech typů a značek instalujeme nezávislé topení. V oblasti posilovačů řízení nabízíme kompletní repase hřebenových řízení pro osobní a užitkové vozy. Dále skříně řízení pro offroad auta, lehké nákladní vozy i kamiony. V neposlední řadě poskytujeme služby klasického autoservisu. Specializujeme se na opravy manuálních převodovek do osobních a užitkových vozidel.

Veškeré naše montáže a opravy jsou šité na míru zákazníka tak, aby zařízení stoprocentně splňovalo svůj účel. Respektujeme požadavky našich klientů a garantujeme maximální kvalitu za příznivé ceny. Automobily jsou v současné době nezbytnou součástí každodenního života, a proto klademe důraz na kvalitu a bezpečnost. Jsme spolehlivým partnerem pro váš vůz.

Typický průběh opravy

Telefonická domluva
termínu opravy

Přistavení auta
nebo provedení odtahu

Diagnostika závady
a návrh řešení

Oprava
a předání vozidla

Více než 20 let praxe

Firma Klimacar s.r.o. - servis a montáže klimatizací, chladících nástaveb a nezávislého topení

Specialista na Saab

Specializované služby