Nezávislé topení

Provádíme montáž a opravy teplovzdušného i teplovodního nezávislého topení. Dopřejte si komfort s nízkou spotřebou energie a inovativní technologií.

Servis i montáž nového topení

Nezávislé topení je určeno pro instalaci do autobusů, karavanů nákladních vozidel, stavebních strojů a dalších mobilních pracovišť. Nejčastěji řešíme montáž a servis v osobních a užitkových automobilech všech značek. Jedná se o inovativní technologii, která během chvíle vytopí kabinu i celý prostor vozidla.

Montáž probíhá dvěma způsoby. Jedním z nich je takzvaná prvomontáž, při níž nezávislé topení montují přímo výrobci vozidel. Druhá možnost je dodatečná montáž, kterou provádějí autorizované servisy po celém světě. My jsme jedním z nich a instalujeme osvědčená zařízení WEBASTO a EBERSPÄCHER.

Provádíme také servis, opravy a zboží máme skladem i na objednávku. Nezávislé topení existuje v teplovzdušné a teplovodní variantě. Teplovzdušné topení má nízkou spotřebu energie a je vhodné při dlouhodobějším stání vozidla. Topení začne topit okamžitě po zapnutí topení a je možné předvolit teplotu. Lze jej zabudovat do interiéru vozidla nebo zavazadlového prostoru.

Teplovodní topení umí vytopit kabinu i motor. Díky nízké spotřebě paliva šetří životní prostředí. Zapíná se prostřednictví časovače, dálkovým ovládáním nebo přes mobilní telefon.

Typický průběh opravy

Telefonická domluva
termínu opravy

Přistavení vašeho auta

Diagnostika závady
a návrh řešení

Oprava
a předání vozidla

Ke každé opravě přistupujeme individuálně a zodpovědně.