Transportní chlazení

Provádíme montáž transportního chlazení a jeho opravy u nových i starších užitkových vozidel. Dodáme nové transportní chlazení včetně izolace během měsíce.

Montáž a servis chlazení

Jsme odborníci na prodej, montáž a opravy transportního chlazení do užitkových vozů. Ve chvíli, kdy obdržíme vaši poptávku, dohodneme se s vámi na řešení, které vám bude vyhovovat, a objednáme chlazení značky WEBASTO-DIAVIA nebo CARRIER.

Samotná realizace trvá 14 dnů včetně izolace, která je nejvíce časově náročná. Zajistíme vám jednotky pro převoz potravin a zboží podléhající zkáze.

Montáž provádíme pro dodávky, nová i starší vozidla. V případě závady provádíme opravy chlazení i od jiných výrobců. Na montáže garantujeme dvouletou záruku. Naše transportní chlazení umožňuje komfortní přepravu potravin. Sami si můžete regulovat teplotu, díky čemuž dosáhnete optimálního chlazení nákladového prostoru. Zařízení může být uložené uvnitř auta, takže s ním můžete bez obav zajet do mycí linky.

Pokud potřebujete přepravovat chlazené nebo mražené výrobky a chcete spolehlivé chlazení, obraťte se na naši firmu Klimacar s.r.o.

Typický průběh opravy

Telefonická domluva
termínu opravy

Přistavení vašeho auta

Diagnostika závady
a návrh řešení

Oprava
a předání vozidla

Ke každé opravě přistupujeme individuálně a zodpovědně.